Orta Format arşivinde arama için yukarıdaki alanı kullanabilir
ya da her güncelleme içeriğini aşağıdaki başlıklarda görebilirsiniz.

Güncelleme #18 G.E.M. G.E.M. (No: #07)

G.E.M., No: #07 ile tefrika edilmeye devam ediyor.

Güncelleme #16 G.E.M. G.E.M. (No: #06)

Bir önceki tefrikada Emine Gemlioğlu’nun Miami uçağında gördüğü rüyalardan yaptırdığı eskizleri paylaşmıştık. Gemlioğlu G.E.M.’de yapılacak son serginin bu eskizlerden yola çıkarak oluşturulmasını istemişti. Bu tefrikada Emine Gemlioğlu’nun bu isteği kendilerine bildirildikten sonra Derin Pratik üyelerinin arasında çıkan anlaşmazlığa tanık olmaktayız. Bir sanatçıdan diğerine gönderilmiş bu görseller başka ne anlama gelebilir ki? G.E.M. kaldığı yerden tüm hızı ve heyecanıyla devam ediyor.

Güncelleme #15 G.E.M G.E.M. (No: #05)

Şenay Hanım Merhaba, Nasılsınız? Emine Hanım ekteki görselleri dün gece otel odasında hazırlattı. Kendisi yolculuk boyunca rüya gördü. Otele vardığımızda bana rüyasında gördüklerini anlatıp, uçaktan topladığım dergilerden bunlarla ilgili kolajlar yapmamı istedi.

Güncelleme #13 G.E.M G.E.M (No: #03)

G.E.M. serisi #03 nolu tefrikası ile devam ediyor.

Güncelleme #12 G.E.M. G.E.M. (No: #02)

Smena Anadolu’daki antik kentlerin en küçüğüdür. Kentin bulunduğu bölge bugün hala kara ulaşımının olmadığı bir sahil köyüne, kurtarılmış bir tatil beldesine dönüşmüştür. Her antik kent gibi Smena’nın da bir amfitiyatrosu bulunmaktadır. Yedi sıralı kaveasıyla Smena amfitiyatrosu Antik Yunan’da demokrasi anlayışının en küçük topluluklarda bile uygulandığını cesurca yüzümüze vurmaktadır. Doğrudan demokrasinin bu en çarpıcı ve gerçek uygulaması günümüz kentlerinde düzenlenen forumlarla tekrar hayata geçmiştir.

Güncelleme #11 G.E.M. G.E.M. (No: #01)

G.E.M. Dizisi, onbirinci güncellemeden itibaren Orta Format Dergi’de çeşitli yazı ve görseller olarak tefrika edilecektir.